Informacje dla uczestników rekolekcji.

Już w przyszłym tygodniu spotykamy się w Polanicy na naszych rekolekcjach. :)

Wszystkie rodziny spoza wspólnoty Kana, które zapisywały się na rekolekcje bezpośrednio u Ojca bardzo prosimy o kontakt mailowy malzenstwa.wroclaw@gmail.com w celach organizacyjnych.

Jeszcze przed wyjazdem chcemy każdej rodzinie przydzielić pokój, który będzie najepiej odpowiadał jej potrzebom (zwłaszcza pod kątem ilości dzieci). Numery przydzielonych pokoi będą podane do informacji przed wyjazdem w arkuszu zgłoszeniowym na rekolekcje.

Miejsce rekolekcji: Klasztor "Christus Rex", ul. Reymonta 1, Polanica Zdrój - Sokołówka. Wskazówki dojazdu można znaleźć na mapie tutaj.

W miarę możliwości, przyjeżdżamy do Polanicy w piątek 4 marca przed południem. Po zkwaterowaniu w pokojch około godz. 12:00 będziemy chcieli rozpocząć nasze rekolekcje wspólną Mszą Św., po której zjemy obiad.

W piątek o godz. 15:00 odprawimy plenerową Drogę Krzyżową po klasztornym wzgórzu. Mamy nadzieję, że pogoda nie pokrzyżuje nam planów, ale w razie czego bądzcie ubrani ciepło i przeciwdeszczowo.

Dalsze punkty programu zostaną ogoszone na miejscu. Rekolekcje zakończymy w niedzielę w godzinach popołudniowych.

Prosimy o przemyślenie i przygotowanie intencji do wspólnej modlitwy. Jest także możliwość indywiduanego zamówienia u Ojca osobistej intencji na każdą Mszę Świętą (piątek, sobota, niedziela).

Prosimy o zabranie dla dzieci jakiś zabawek/kolorowanek/kocyków/gier planszowych. Młodsze dzieci będą się bawiły w dużej sali konferencyjnej pod okiem rodziców.

Miło będzie, jak każda rodzina zdoła zabrać ze sobą jakieś przekąski/owoce/ciasto/napoje na czas wspólnych przerw w zajęcich i wieczornej intergracji. Jeśli ktoś ma jakiś ciekawy film, którym chciaby się z nami podzielić, to prosimy go ze sobą zabrać.

Planujemy zabrać na rekolekcje nasze specjalnie przygotowane na tę okazję wielkopostne śpiewniki. Jeśli ktoś ma taką ochotę, zachęcamy do zabrania ze sobą instrumentów muzycznych (gitary, itp.).

W razie jakichkowiek pytań, prosimy o kontakt mailowy, lub bezpośrednio telefoniczny do Ani.

Do zobaczenia na rekolekcjach! :)