Rekolekcje Wielkopostne w Polanicy Zdroju 4-6 marca.

Serdecznie zapraszamy wszystkie chętne rodziny na wyjazd naszej wspólnoty, by razem przeżyć wielkopostne rekolekcje Kany!

Wyjeżdżamy w dniach 4-6 marca (piątek-niedziela) do domu rekolekcyjnego ojców sercanów w Polanicy Zdroju. Rekolekcje poprowadzi ojciec Wojciech Bartnicki SSCC. W programie przewidziana jest między innymi codzienna Msza Św., konferencje, adoracja Najświętszego Sakramentu, plenerowa Droga Krzyżowa oraz integracja.

Przyjeżdżamy na miejsce w piątek 4 marca ok. godz. 11:00, zajmujemy miejsca w pokojach i o 12:30 rozpoczynamy rekolekcje wspólnym obiadem (zachęcamy, by być z nami od początku, ale jeśli ktoś nie może być od południa, niech spokojnie dojedzie do nas wieczorem). Rekolekcje zakończymy w niedzielę po południu.

Przybliżony koszt rekolekcji to ok. 320-350zł od pary małżeńskiej (ostateczna kwota zależy od liczby zgłoszonych rodzin). Dzieci do lat 5 gratis, a w wieku 5-12 lat 80zł/dziecko. W cenę wliczone są dwa noclegi (każda rodzina w osobnym pokoju), wyżywienie (trzy posiłki dziennie), opieka dla dzieci na czas konferencji oraz ofiara za wynajem sali konferencyjnej i dla ojca rekolekcjonisty. Dojazd do Polanicy Zdroju każdy organizuje we własnym zakresie.

Rodziny spoza wspólnoty Kana chętne na wyjazd prosimy o zgłaszanie się bezpośrednio u ojca Wojciecha Bartnickiego lub pod adresem malzenstwa.wroclaw@gmail.com Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń :)

Serdecznie zapraszamy!